Ułatwienia dostępu

Cieszkowianka

Brak grafik
Smaller Default Larger

 

1. Adamski Jakub
2. Akuszewska Maria
3. Aleksandrowicz Aleksandra
4. Andrzejczak Antoni
5. Andrzejczak Wojciech
6. Balcerek Jan Tomasz
7. Banach Cezary
8. Bojek Lena Danuta
9. Chaniewski Maxymilian Krzysztof
10. Chmielarz Gabriela
11. Cieślak Jakub
12. Flerka Ihnat
13. Grządzielewski Filip
14. Helak Olivia
15. Hliva Karolina
16. Hołysz Ewa Małgorzata
17. Jakowicz Oliwia
18. Jankowiak Michalina
19. Jankowska Alicja
20. Kałużna Zuzanna
21. Kledzik Jakub Jan
22. Klem Liliana
23. Kochański Filip Stanisław
24. Kołodziejczak Łukasz
25. Kopania Amelia
26. Kozakiewicz Igor
27. Kubiak Maja
28. Kuśpit Maria Krystyna
29. Lesiuk Marko
30. Lewandowski Adam
31. Maciejewski Jakub
32. Madej Wojciech
33. Mazurek Kajetan
34. Misiewicz Ignacy Bogusław
35. Murawiak Gabriela
36. Napierała Lila
37. Nowakowski Nikodem Bartosz
38. Nowicka Maja Anna
39. Paszek Stanisław
40. Patan Dorota
41. Pękacki Oliwier
42. Piechowiak Antoni
43. Piechowiak Fabian
44. Piotrowski Franciszek
45. Pochernina Solomiia
46. Przybylski Tymoteusz Jan
47. Romanowski Antoni
48. Siwczak Leon Kazimierz
49. Szparaga Aliyah Maria
50. Szwacka Amelia
51. Szymańska Wiktoria
52. Tasiemski Alan
53. Wasyniak Tomasz
54. Wiczyński Adrian
55. Wieczorek Hanna Emilia
56. Wiśniewski Szymon Nikodem
57. Witczak Aaron
58. Wołosowicz Antonina
59. Woś Jagoda
60. Wróż Małgorzata
61. Zmushka Palina
62. Żurczak Lilianna
63. Żurczak Zuzanna

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. AUGUSTA HR. CIESZKOWSKIEGO W LUBONIU
ul. Żabikowska 40, 62-030 Luboń; Telefon: 61 8130 392; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp2lubon.eu

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2023/2024

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE-

zgłoszenie dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły do klasy I

DATA

 

od

do

etap rekrutacji

20 lutego od godz. 8:00

3 marca do godz. 15:30

Rejestracja w systemie rekrutacji i złożenie podpisanego zgłoszenia o przyjęcie w szkole obwodowej

17 marca godz. 13:00

Podanie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE- 

na wolne miejsca do klas I dla kandydatów spoza obwodu danej szkoły

22 marca od godz. 8:00

5 kwietnia do godz. 15:30

Rejestracja w systemie rekrutacji i złożenie podpisanego wniosku o przyjęcie  oraz dokumentów potwierdzających spełenienie kryteriów w szkole pierwszego wyboru

12 kwietnia godz. 13:00

Podanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

12 kwietnia od godz. 13:00

19 kwietnia do godz. 15:30

złożenie potwierdzenia woli

26 kwietnia godz. 13:00

Podanie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych lub liczby wolnych miejsc

26 kwietnia od godz. 13:00

4 maja do godz. 15:30

Procedura odwoławcza

 

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE NA WOLNE MIEJSCA DO KLAS I DLA KANDYDATÓW SPOZA OBWODU SZKOŁY

DATA

 

od

do

 

26 czerwca od godz. 8:00

30 czerwca do godz. 15:30

Rejestracja w systemie wniosków o przyjęcie na wolne miejsca, złożenie dokumentów

7 lipca godz. 13:00

Podanie listy kandydatów zakwalifikowanych  i niekwalifikowanych

7 lipca od godz. 13:00

12 lipca do godz. 15:30

złożenie potwierdzenia woli

14 lipca godz. 13:00

Podanie listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych

14 lipca od godz. 13:00

21 lipca do godz. 15:30

Procedura odwoławcza

28 sierpnia godz. 12:00

Opublikowanie w systemie rekrutacyjnym wykazu wolnych miejsc

 

Ulica

Numery

Aleja Jana Pawła II

Nr 3,5,7,9,13,14,15,15A,15B,16,18

Broniewskiego

 

Łącznik

 

Karłowicza

 

Kilińskiego

 

Kochanowskiego

 

Kopernika

 

Kościuszki

Od nr 1 do 40

Kurpińskiego

 

Szymborskiej

 

11 Listopada

Od nr 1 do 28

Mickiewicza

 

Mizerki

 

Osiedlowa

 

Paderewskiego

 

Powstańców Wielkopolskich

Od nr 37 nieparzyste i od nr 42 parzyste

Pułaskiego

Powyżej nr 28 (bez nr 28)

Norwida

 

Słowackiego

 

Szymanowskiego

 

Świerczewska

 

Unijna

 

Wschodnia

Numery od 1 do 19 oraz 21,22,22A do I, 23,23A, 24,25

Źródlana

 

Żabikowska

Od nr 7 nieparzyste do końca oraz od nr 16 parzyste do końca

Rejon Szkoły Podstawowej nr 2 im. A. hr. Cieszkowskiego w Luboniu

zgodnie z Uchwałą nr XXIX/211/2017 Rady Miasta Luboń z 23 lutego 2017r.

Podkategorie