Szanowni Rodzice,
Od września 2023 r. Państwa Dzieci wkroczą w progi naszej szkoły jako Uczennice i Uczniowie klasy pierwszej. Pragniemy więc Państwa i Dzieci serdecznie przywitać w Cieszkowiance, na razie drogą elektroniczną i przekazać kilka ważnych informacji.
Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dnia 13.06 o godzinie 18:00 na sali gimnastycznej.
Wspólnie będziemy spędzać czas w szkole i bardzo chcemy, aby był on dla dzieci czasem pełnym radości z poznawania świata, zdobywania wiadomości i umiejętności. Dzieci będą miały okazję poznać nowych rówieśników, nawiązywać kontakty koleżeńskie, przyjacielskie, dzielić się swoimi doświadczeniami oraz rozwijać swoje zainteresowania i talenty.
Niezbędna dokumentacja ucznia I klasy:
- zaświadczenie o realizacji obowiązku przedszkolnego (dotyczy rodziców, którzy do tej pory nie przynieśli dokumentu)
- informacja o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole podstawowej (dokument wydany przez przedszkole)
- bilans zdrowia 6-7 latka (jeśli dziecko miało już robiony)
- wypełnienie karty dla pielęgniarki szkolnej (załącznik)
Proszę o przekazanie powyższych dokumentów podczas spotkania lub dostarczenie do sekretariatu szkoły do dnia 14.07.2023r.
W załączniku udostępniamy Państwu podział klas, w przypadku pytań lub wątpliwości bardzo proszę o kontakt z sekretariatem w godz. 7:30-15:30
W załączniku przesyłamy kilka informacji organizacyjnych.
Informacje dla rodziców
https://drive.google.com/file/d/1koCFDh6Ob8C7nweR7Z32MBmuljsFzV59/view?usp=sharing
Oświadczenie dla medycyny szkolnej
https://drive.google.com/file/d/1sVFTdyoelo3tyAfVKYav0q-E15w4-B_Z/view?usp=sharing