• 1 Kartka z kalendarza
  1 września rozpoczęcie roku szkolnego
 • 2 Kartka z kalendarza
  2 września zajęcia projektowe
 • 3 Kartka z kalendarza
  2-3 września zebrania z rodzicami
 • 4 Kartka z kalendarza
  27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

Dziękujemy za wielkie serce!!!

  W tym roku Rodzice klasy 1a włączyli się w akcję Szlachetna Paczka.

  Dzięki ich szlachetności i pomocy udało nam się przygotować paczki dla starszego małżeństwa.

  Bardzo dziękuję za oddanie i czynny udział, za poświęcony czas i otwartość na drugiego człowieka.

INTERESUJĄCE SPOTKANIE

W piątek 22 listopada uczniowie klasy 2b, 2c oraz świetlicy uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Romanem Pankiewiczem – autorem książek dla dzieci. Czytając wierszowane opowieści o swoich bohaterach, autor wcielał się kolejno w poszczególne role: żołnierza, policjanta, strażaka, listonosza oraz ratownika medycznego. Dzieci brały aktywny udział w spotkaniu, poprzez wymyślanie ostatnich słów rymowanek.

Pan Roman Pankiewicz dzięki swojemu talentowi aktorskiemu bardzo spodobał się  młodym czytelnikom.

M.Kostecka

Czytaj więcej: INTERESUJĄCE SPOTKANIE

Trójmiasto oczami 4a i 4c

W dniach 27-27.06.2019 roku uczniowie Cieszkowianki z klasy 4a i 4c pod opieką nauczycieli ( Joanny Kwiecińskiej, Małgorzaty Olejniczak, Anny Słonki- Moskwy  i Roberta Tomkowiaka) wyruszyli na zwiedzanie Trójmiasta. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Gdańsk ( Fontanna Neptuna, Długi Targ z dworem Artusa oraz Kościół Mariacki). Drugiego dnia wybraliśmy się do Akwarium Gdyńskiego, gdzie podziwialiśmy niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych zakątków świata oraz odwiedziliśmy Centrum Nauki Eksperyment, w którym obserwowaliśmy różne zjawiska zachodzące w przyrodzie. Nie mogło zabraknąć nas na SOPOCKIM MOLO, gdzie upajaliśmy się pięknym widokiem morza. Trzeci dzień spędziliśmy na zamku w Gniewie, uczestnicząc w warsztatach rzemieślniczych oraz ucząc się sztuczek szermierskich.
To były niezapomniane dni

 

KOLEJNY SUKCES TANECZNY I ZŁOTY MEDAL !

 
W niedzielę 10 marca podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego w Choceniu uczennica klasy 4c Natasza Chadyniak zdobyła złoty medal w kategorii jazz 9-11 pokonując w rywalizacji ponad 60 tancerzy. Natasza reprezentuje szkołę tańca New Dance School w Luboniu, w której trenuje taniec pod okiem trenerek Dominiki Szymkowiak i Katarzyny Pawlickiej.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 
 
Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube