• 1 Kartka z kalendarza
  10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
 • 2 Kartka z kalendarza
  Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
 • 3 Kartka z kalendarza
  Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
 • 4 Kartka z kalendarza
  11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

Kalendarz Cieszkowianki na nowy rok szkolny!

Kalendarz Cieszkowianki 2019/2020 - pierwszy w historii Szkoły Podstawowej Nr 2 w Luboniu - jest owocem wspólnej pracy uczniów i nauczycieli. Tegoroczny poświęcony jest obchodom setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Prace plastyczne zostały wykonane podczas konkursu "Niepodlegli 100 lat i jeszcze dłużej". Kalendarz został sfinansowany przez Radę Rodziców.

Wyróżnione prace wykonali:

Szymon Ćwikliński z klasy 5 e, Marta Górska z klasy 3 c,

Jagoda Grysińska z klasy 5 c,

Angelika Grześkowiak z klasy 5 c,

Filip Kapela z klasy 5 c, Ewelina Kołodziejczak z klasy 6 d,

Laura Kurowska z klasy 5 c,

Antoni Piętka z klasy 6 d,

Ersin Sezer z klasy 8 b,

Wiktoria Szafranowska z klasy 5 f,

Klaudia Śliwińska z klasy 3 c

oraz Maja Tarent z klasy 5 f.

 

Laureatom serdecznie dziękuję i gratuluję.

Pragnę także podziękować nauczycielom: Annie Słonka-Moskwie i Pawłowi Nowaczykowi za pracę z uczniami i konsultację plastyczną oraz Violetcie Langner - autorce zdjęć.

 

Lidia Brenska (organizator konkursu, opracowanie kalendarza)

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube