• 1 Kartka z kalendarza
  10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
 • 2 Kartka z kalendarza
  Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
 • 3 Kartka z kalendarza
  Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
 • 4 Kartka z kalendarza
  11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

PÓŁFINAŁY POWIATU POZNAŃSKIEGO W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT – 10.03.2015

 Po emocjonujących meczach na własnym parkiecie i wygranej w turnieju lubońskich szkół podstawowych, nasze zawodniczki zakwalifikowały się do półfinałów powiatu. Miał to być sprawdzian poziomu gry i umiejętności młodych koszykarek. W  półfinałach miały zmierzyć się cztery zespoły: Luboń, Rokietnica, Kórnik oraz Murowana Goślina. Gospodarzem zawodów był SZS Luboń i dziewczęta mogły pograć w pięknej hali sportowej LOSiRu. Niestety, z przyczyn nieznanych, dwa zespoły nie dojechały na turniej i walka o zakwalifikowanie do finałów powiatu rozegrała się pomiędzy SP 2 Luboń i SP1 Kórnik. Dziewczynki grały cztery tercje po 6,5 min. Walka była niezwykle zacięta, mecz bardzo wyrównany, obie drużyny rzucały kosz za kosz. Nasze zawodniczki, jak na prawdziwe wojowniczki przystało, walczyły do końca i w ostatniej tercji  nie pozwoliły  już sobie odebrać zwycięstwa ustalając wynik meczu na 24:14.

Choć jeden sparing nie dał nam pełnego obrazu poziomu gry, na tle innych zespołów, radość ze zwycięstwa była duża i z nadzieją jedziemy (we wtorek 17.03) na turniej finałowy do Plewisk.

Trzymajcie kciuki za naszą drużynę!

 Reprezentacja SP2  w półfinałach powiatu : Agnieszka Balcerek, Benia Ellmann, Emilia Węglarz, Magda Konieczna, Marysia Matusiak, Jagoda Urbaniak, Olimpia Wojciechowska, Ola Kubiak, Asia Kijak, Zosia Wrzaskowska , Marysia Frąckowiak, Julia Ossowska

 nauczyciel WF –- Kinga Jaruga

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube