• 1 Kartka z kalendarza
    Dzień Otwarty w Cieszkowiance Przyszłorocznych Uczniów klas 1 i ich Rodziców zapraszamy do Cieszkowianki ................................................................... 2 marca 2010 w godz. 14.00 - 16.00
  • 2 Kartka z kalendarza
    13 marca zgłoszenia do Konkursu Wiosennego
  • 3 Kartka z kalendarza
    Zbieramy mydło dla najbiedniejszych w afrykańskich wioskach. .................................................................... Termin zakończenia zbiórki: 30 kwietnia 2020 .................................................................... STREFA DOBRYCH UCZYNKÓW
  • 4 Kartka z kalendarza
    06.03.2020 - malowanie motyli dla Hospicjum godz. 17.00 -19.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    20.03.2020 – Dzień Patrona, powitanie wiosny
baner

MEMORIAŁ BOGDANA JĘDRZEJEWSKIEGO 17.04.2015

  W miniony piątek na stadionie przy ulicy Rzecznej w Luboniu, odbył się I Memoriał Bogdana Jędrzejewskiego w lekkiej atletyce i piłce nożnej.

W zawodach startowali uczniowie wszystkich lubońskich podstawówek i gimnazjów.

 W duchu sportowej rywalizacji uczciliśmy pamięć wieloletniego nauczyciela Wychowania Fizycznego ( SP 2 w Luboniu), pana Bogdana Jędrzejewskiego.

Naszą szkołę reprezentowała grupa ponad 20 uczniów klas V i VI. Pomimo przenikliwego chłodu i wiatru, wszyscy świetnie się bawili, ale i poważnie walczyli w sportowych konkurencjach.

Drużyna dziewcząt wspaniale wypadła w rywalizacji lekkoatletycznej, wygrywając niemal wszystkie konkurencje indywidualne oraz dwie sztafety ( 4 x100 m i sztafetę szwedzką). Zespół chłopców, wzmocniony przez naszą najlepszą piłkarkę – Marysię Matusiak, wygrał turniej piłki nożnej oraz sztafetę 4 x 100 m.

Radość ze zwycięstwa była ogromna, pokazaliśmy, że lubimy bawić się w sport,  kontynuujemy sportowe tradycje szkoły i przede wszystkim, czerpiemy z tego wielką przyjemność!

Godnie reprezentowali SP2 : Jagoda Urbaniak ( Im – 60m), Maria Matusiak ( IIm – 60m), Marika Kopaszewska (IIIm – 300m), Liwia Sokołowska ( I m – 300m), Jagoda Czerwińska (IIm – 600m), Maja Samorek ( IVm – 600m), Benia Ellmann, ( Im – rzut piłeczką palantową), Magda Konieczna ( IIIm- pp),Gabrysia Matuszczak, Ola Kubiak, Kasia Konarska, Agnieszka Balcerek ( sztafety)

Jacek Lewicki (IIIm – 60m), Szymon Kordziński (II m – 300m), Jakub Małkowski, Jakub Wawrzyniak ( IIIm – pp), Andrzej Materna, Olaf Hofman ( III m - 1000 m i sztafeta 4x1000m)

Gratulujemy!!

Zdjęcia z zawodów wkrótce w galerii szkolnej.

Kinga Jaruga

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube