• 1 Kartka z kalendarza
  10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
 • 2 Kartka z kalendarza
  Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
 • 3 Kartka z kalendarza
  Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
 • 4 Kartka z kalendarza
  11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

CIESZKOWIANKA  PODWÓJNYM MISTRZEM W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM  W ROKU SZKOLNYM 2014/15.

27.04.2015

             Możemy poszczycić się najlepszym boiskiem lekkoatletycznym w Luboniu, dlatego od kilku lat jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Szkół Podstawowych w tej dyscyplinie. Tegoroczne zawody odbyły się przy wspaniałej pogodzie i zgromadziły ok 50 zawodników z czterech lubońskich szkół podstawowych. Nasi reprezentanci skakali ( w dal ), biegali ( 60,600 i 1000m) i rzucali (  piłeczką palantową), poprawiając swoje rekordy życiowe. Każdy z osobna i wszyscy razem spisali się na medal i to jaki... ZŁOTY!

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Maria Matusiak, Jagoda Urbaniak, Gabrysia Matuszczak, Kasia Konarska, Agnieszka Balcerek oraz Emilia Węglarz, zdobywając 1238 pkt, nie dała szans rywalkom i stanęła na najwyższym stopniu podium! Przewaga nad zespołem z SP1 wyniosła aż 239 pkt!

Chłopcy w składzie : Jacek Lewicki, Wiktor Idziak, Szymon Kordziński, Łukasz Gryska i Aleksander Białowąs, również wygrali swoją rywalizację z 851 punktami na koncie.

Obydwa zespoły awansowały do finałów powiatu poznańskiego w Puszczykowie.

 Kinga Jaruga

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube