• 1 Kartka z kalendarza
  10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
 • 2 Kartka z kalendarza
  Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
 • 3 Kartka z kalendarza
  Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
 • 4 Kartka z kalendarza
  11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

Zespół Formoza w naszej szkole

 

Młode artystki - zespół wokalny Formoza pod przewodnictwem Dominiki Barabas zaprezentują tuż przed zebraniami z rodzicami 12 stycznia na górnym holu naszej szkoły kolędy. Wykonanie to będzie znakomitym połączeniem wielowiekowej tradycji, energii i harmonii muzyki popularnej z refleksją nad tekstem literackim kolęd.

Formoza jako zespół powstał w połowie października 2010r. w ramach projektu Kolędy Półsymfonicznie. Instruktorką i założycielką zespołu jest 21- letnia Dominika Barabas. Osoby tworzące grupę to 4 uczennice obecne i 2 byłe z naszej szkoły oraz inne dziewczęta w wieku 10 -17 lat (Zuzanna Budzyńska, Julia Chęcińska, Katarzyna Kubacka, Kamila Malinowska, Anna Sajnaj, Anna Malinowska, Natalia Borsa, Zosia Makulska, Ola Makulska, Olga Chmielewska, Karolina Sobierajewicz). Osoby te zostały wyłonione podczas zorganizowanych przez Ośrodek Kultury w Luboniu przesłuchań.

W grudniu można było wysłuchać 2 koncertów kolęd zorganizowanych w lubońskich kościołach. Dziewczyny wystąpiły wtedy w towarzystwie orkiestry kameralnej l\'Evolution

Alina Malinowska

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube