• 1 Kartka z kalendarza
  Dzień Otwarty w Cieszkowiance Przyszłorocznych Uczniów klas 1 i ich Rodziców zapraszamy do Cieszkowianki ................................................................... 2 marca 2010 w godz. 14.00 - 16.00
 • 2 Kartka z kalendarza
  13 marca zgłoszenia do Konkursu Wiosennego
 • 3 Kartka z kalendarza
  Zbieramy mydło dla najbiedniejszych w afrykańskich wioskach. .................................................................... Termin zakończenia zbiórki: 30 kwietnia 2020 .................................................................... STREFA DOBRYCH UCZYNKÓW
 • 4 Kartka z kalendarza
  06.03.2020 - malowanie motyli dla Hospicjum godz. 17.00 -19.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  20.03.2020 – Dzień Patrona, powitanie wiosny
baner

Kolejna "sportowa" lekcja!

W naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia z cyklu ciekawych w-f. Tym razem były to zajęcia karate z Klubem Karate "Samuraj". Pod okiem trenerów p. Macieja Kosmacza i p. Marcina Kosmalskiego oraz zawodniczek klubu Wiktorii Kociędy i uczennicy naszej szkoły, Kingi Siejak z klasy 5f, uczniowie klas 3c, 6c, 6d i 5g wzięli udział w lekcji pokazowej kształtując swój rozwój fizyczny, motoryczny, koordynację ruchową i zapoznali się z nową, ciekawą dyscypliną sportu. Zajęcia były bardzo ciekawe, a przede wszystkim wiązały się z aktywnie spędzonym czasem.

Karolina Tomkowiak

 

 

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube