• 1 Kartka z kalendarza
  10.10.2019. .................................................................... Pasowanie klas 1
 • 2 Kartka z kalendarza
  Drugie w bieżącym roku szkolnym zebranie Rady Rodziców odbędzie się 15 października (wtorek) o godzinie 19.00 w stołówce szkolnej. Na zebranie zapraszamy przedstawicieli wszystkich Rad Oddziałowych. ....................................................................... Przewodnicząca Rady Rodziców SP2 Aleksandra Siejak
 • 3 Kartka z kalendarza
  Ruszyła kolejna akcja pomocy humanitarnej "Opatrunek na ratunek!" Chcemy we współpracy z fundacją Redemptoris Missio wesprzeć misyjną działalność na rzecz potrzebujących. Jak co roku będziemy zbierali : bandaże opatrunki jałowe strzykawki plastry, rękawiczki jednorazowe gazy W prowizorycznych przychodniach w kameruńskich misjach brakuje ich bardzo, a są to przecież produkty pierwszej pomocy. Będziemy je zbierać do Bożego Narodzenia.
 • 4 Kartka z kalendarza
  11.11. 2019 - udział reprezentacji szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
 • 5 Kartka z kalendarza
  19.11.2019 - wywiady dla rodziców klas 4-8 godz. 17.00 (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) ................................................................. 26.11.2019 - wywiady dla rodziców kl. 1-3 godz. 17.00 ................................................................. 26.11.2019 – wystawienie zagrożeń/ powiadomienie rodziców/
baner

Bieg Niepodległości już 11 listopada!

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Jak co roku zapraszamy z całego serca do naszej Szkolnej Strefy Kibica.

Ubieramy się w kolory patriotyczne, przynosimy sprzęt nagłaśniający (gwizdki, kołatki, bębenki i co tylko macie w Waszych domach), może jakieś transparenciki. 
Oczywiście ubierzcie się ciepło i z gorącymi sercami i uśmiechem na twarzy pomóżcie nam dopingować naszych wspaniałych biegaczy.  Nasza strefa będzie jak w ubiegłym roku przy NETTO.
Zaplanujcie czas!
Już się cieszymy na spotkanie z najlepszymi kibicami:)
 
Start biegu godzina 11.11
Spotykamy się przed szkołą o godzinie 10.45
Organizatorzy Strefy Kibica

 

Copyright © 2019. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube